DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Nestle Gyártó Operátor in Szerencs, Hungary

Olyan munkahelyre vágysz, ahol hosszútávra tudsz tervezni? Unod már a 12 órás munkavégzést vagy fejlődni szeretnél?

Amennyiben a válaszod igen, akkor itt az ideje, hogy csatlakozz csapatunkhoz!

Műszakos Gyártó-operátor munkatársat keresünk a 100 éve stabilan működő, folyamatosan fejlődő szerencsi Nestlé gyárba .

Munkakör elsődleges célja:

Kávé- és kakaóporok emelőgéppel történő mozgatása, keverőgépekbe töltése, mixek készítése a megadott receptúra szerint, majd ezeknek a töltő gépsorokra történő betárolása.

Főbb feladatok, munkák :

• Alapanyagok mozgatása (főként kézi targoncával),

• Alapanyagok keverőkbe történő berakodása,

• A felhasznált alapanyagok számítógépes lejelentése,

• Mixerek felügyelete és takarítása a megadott standard utasítások szerint,

• Mix porok gyártása a megadott receptúra szerint,

• Elkészült félkész termékek töltő gépsorokra történő betárolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Alap- vagy középfokú végzettség,

• Alapszíntű számítógépes ismeret,

• Többműszakos munkarend vállalása,

• Önállóság,

• Proaktivitás,

• Csapatszellem.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• emelőgépkezelői végzettség (Kézi targoncára szóló jogosítvány),

• DEMAG kezelői képesítés,

• SAP ismeret,

• élelmiszeripari tapasztalat,

• gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Versenyképes alapbér + műszakpótlék + 10%-os folyamatos pótlék,

• Cafetéria (br. 450.000 ft/év),

• 13. Havi fizetés,

• Havi bónusz,

• Munkábajárás támogatása, (autóval: nettó 25 Ft/km, tömegközlekedéssel 100%)

• Hústvéti és karácsonyi ajándékcsomag, utalvány.

Munkaidő:

• 8 órában végezhető 4 műszakos munkarend (3 munkanap 1 pihenőnap)

DirectEmployers