DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Citigroup Młodszy Analityk ds. Rekonsyliacji Funduszy (Hybrid) in Warsaw, Poland

Zespoł Trustee jest częcią Departamentu Weryfikacji Wyceny Funduszy. Jego rolą to zapewnienie poprawności działania funduszu zgodnie z przepisami prawa oraz jego statutem. Celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem aktywów, sprawdzanie czy ich wartość obliczana jest zgodnie z prawem, oraz nadzor i kontrola, czy fundusz inwestuje zgodnie z przyjętym celem i przepisami.

Analityk ds. Rekonsyliacji Funduszy jest odpowiedzialny za wsparcie w prowadzeniu czynności nadzorczych i kontrolnych w stosunku do funduszy inwestycyjnych i współpracujących z nimi podmiotów.

Obowiązki:

• Wsparcie w prowadzeniu czynności nadzorczych i kontrolnych w stosunku do funduszy inwestycyjnych i współpracujących z nimi podmiotów

• Zapewnienie pełnej identyfikacji ryzyk i własciwej ich kontroli w podległych procesach/obszarach

• Budowanie dobrej relacji z Klientem i współpracujących z nimi odmiotów

• Sprawdzanie i rozwiązywanie niezgodności pomiędzy danymi odzwierciedlonymi przez Citi a dostarczonymi przez klienta (rola maker-checker)

• Rozwiązywanie zapytań klientów i partnerów w sposób terminowy i profesjonalny

• Współpraca z innymi członkami zespołu i pomoc w gromadzeniu i analizie odpowiednich informacji zarządczych z perspektywy operacyjnej i klienta

• Uczestnictwo w projektach w ramach zespołu/departamentu

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe min. licencjackie

• Roczne doświadczenie w usługach finansowych, księgowości, operacjach lub obszarze okołobiznesowym

• Znajomość rynków kapitałowych

• Rozwinięte umiejętności analityczne

• Bardzo dobra znajomość angielskiego na poziomie minimum B2 • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, Microsoft Word oraz mile widziana znajomość MS Access

• Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Pełen pakiet świadczeń socjalnych i benefitów tj. indywidualny plan emerytalny, pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe, karta multisport, kafeteria itd.

• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

• Możliwość dalszego rozwoju i budowania jasnej ścieżki rozwoju

• Możliwość doskonalenia języka angielskiego poprzez pracę w międzynarodowym zespole

• Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi

• Udział w różnych projektach i szkoleniach

• Hybrydowy model pracy (3 dni z biura, 2 dni z domu

ACCA

#LI-KK1

Job Family Group:

Operations - Transaction Services

Job Family:

Reconciliation and Proofing

Time Type:

Full time

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi (https://www.citigroup.com/citi/accessibility/application-accessibility.htm) .

View the "EEO is the Law (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/regs/compliance/posters/pdf/eeopost.pdf) " poster. View the EEO is the Law Supplement (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/regs/compliance/posters/pdf/OFCCP_EEO_Supplement_Final_JRF_QA_508c.pdf) .

View the EEO Policy Statement (http://citi.com/citi/diversity/assets/pdf/eeo_aa_policy.pdf) .

View the Pay Transparency Posting (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/pdf/pay-transp_%20English_formattedESQA508c.pdf)

Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.

DirectEmployers